Kariera

Projekt Manager ds. Przetargów PV

Legnica, dolnośląskie
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji Managera Zespołu ds. spraw pozyskania przetargów
  • budowa zespołu przetargowego
  • analiza rynku przetargów, opracowanie dokumentów przetargowych
  • kontakt z Zamawiającym
  • opracowywanie polityki cenowej oraz cashflow przetargowego
  • pozyskiwanie gwarancji bankowych lub ubezpieczeniowych na wadium
  • pozyskanie finansowania zabezpieczającego realizacje, gwarancje dobrego wykonania lub rękojmie
  • stała współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za proces zamówień oraz realizacji
  • współtworzenie strategii oraz działań zmierzających do rozwoju obszaru przetargów
  • realizacja planu przychodowego i marżowego

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w przetargach jako jednostka zamawiająca
  • odpowiedzialność za cały proces analizy, zgłoszenia i wygrania przetargu
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem projektowym w zakresie pełnej procedury przetargowej
  • sukcesy w wygrywaniu dużych przetargów
  • znajomość procesu przetargowego od strony prawnej
  • umiejętność analizy dokumentacji przetargowej, wydawanie rekomendacji
  • umiejętność analizy ryzyka w procesie przetargów
  • umiejętność przygotowania dokumentacji do zgłoszenia
  • znajomość zagadnień związanych z finansowaniem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowanie relacji z klientem
  • nastawienie na realizację zadanych celów
  • umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne/ odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego/ awansu
  • pracę pełną wyzwań i możliwości samorealizacji