Kariera

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Legnica, dolnośląskie
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • realizowanie akcji mających na celu pozyskanie klientów poprzez alternatywne kanały sprzedaży
  • analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności prowadzonych działań
  • opracowywanie raportów, analiz na zlecenie przełożonego
  • wsparcie działań promocyjnych, marketingowych
  • kreowanie pomysłów w zakresie wdrożeń nowych produktów, usług
  • opracowywanie i modyfikacja procesów w zakresie działań pionu sprzedaży
  • aktywne wsparcie działań Przedstawicieli Handlowych
  • opieka nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży poprzez kanał sprzedaży wewnętrznej
  • analiza efektywności sprzedażowej

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, sprzedaż)
  • kreatywność, umiejętność generowania nowych pomysłów
  • zarządzanie priorytetami, dobra organizacja pracy
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • zdolności analityczne
  • otwartość na zmiany i dynamikę pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
  • pakiet rekreacyjno-sportowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego/ awansu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę