Niezależnie czego szukasz

Poszukujesz źródła ogrzewania dla swojego domu? Niezależnie czy liczą się dla Ciebie oszczędności, ekologia, długa żywotność sprzętu czy komfort użytkowania, musisz sprawdzić ofertę pomp ciepła.

W N Energii dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe, techniczne i energetyczne dlatego wybraliśmy partnera z ponad 100-letnią historią, obecnego na rynku pomp ciepła już 40 lat.

Czy pompa ciepła się opłaca?

Pompy ciepła to technologia o wysokiej sprawności – z 1 kWh energii elektrycznej wytwarza ona 3–4 kWh energii cieplnej pozyskanej ze źródeł odnawialnych. Energia otoczenia, którą pobiera pompa, jest darmowa. Pompę ciepła można również zainstalować w synergii z mikroinstalacjami fotowoltaicznymi, co dodatkowo obniży koszty ogrzewania budynku.

Dzięki wysokiej efektywności pompa ciepła nie tylko się opłaca, ale dzięki znaczącym oszczędnościom właściwie sama się spłaca.

Pompa ciepła od N Energii to:

Bezpieczeństwo

Są najbezpieczniejszym dla Ciebie i Twoich bliskich sposobem ogrzewania pomieszczenia. Przy ich stosowaniu nie ma ryzyka wybuchu lub zaczadzenia.

Ekologia

Do swojej pracy w większości wykorzystują energię odnawialną pobraną ze środowiska. Mają możliwość w pełni korzystać z energii odnawialnej tym samym ograniczać do minimum emisję gazów związanych z ogrzewaniem.

Oszczędności

Zapewniają znacznie niższe koszty użytkowania niż inne formy ogrzewania i nie wymagają dużych nakładów finansowych na przeglądy.

Żywotność

Sprzęt oferowany przez N Energię posiada fabryczną, polską gwarancję producenta. Do dyspozycji klientów jest profesjonalny, fabryczny serwis naszego partnera pracujący 24 godziny na dobę przez okrągły rok.

Umów się na bezpłatny audyt z doradcą N Energii  Social media

  Strefa Partnera

  Kontakt

  Infolinia w godz. 8-16:
  76 777 77 77
  biuro@n-energia.pl

  ul. Św. Maksymiliana Kolbe 3
  59-220 Legnica

  N Energia Sprzedaż Sp. z.o.o. sp.k.
  NIP: 9151813852
  N Energia Sp. z o.o.
  NIP: 7831732063