N Energia w Stowarzyszeniu Branży Fotowoltaicznej Polska PV

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV jest pozarządową organizacją, której głównym celem jest propagowanie oraz promocja rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na propagację dobrych praktyk w zakresie doboru, projektowania i wykonania elektrowni fotowoltaicznych, dlatego z wielką radością wstępujemy w szeregi elitarnego grona SBF.

N Energia w Stowarzyszeniu Branży Fotowoltaicznej Polska PV

— Rozwijamy nasz biznes w czasie wielkich zmian na rynku fotowoltaicznym, zarówno tym lokalnym, jak i globalnym. Teraz, jak nigdy wcześniej, liczy się wspólne działanie: w zakresie relacji z różnorodnymi interesariuszami, inicjatyw legislacyjnych i edukacyjnych, tworzenia standardów i promowania dobrych praktyk realizacji inwestycji w elektrownie słoneczne — mówi Bartosz Bąbrych, prezes zarządu N Energia.

— Cieszymy się z możliwości dołączenia do najbardziej aktywnego stowarzyszenia branżowego w Polsce i wierzymy we wspólny sukces. — dodaje Bartosz Bąbrych.

W komentarzu SBF czytamy:

N Energia to szybko rosnąca firma specjalizująca się w fotowoltaice i odnawialnych źródłach energii, łącząca doświadczenie projektantów, elektryków oraz instalatorów z wieloletnim stażem na rynku. Misją N Energii jest zapewnienie bezpieczeństwa inwestycji, jaką jest instalacja fotowoltaiczna oraz odnawialne źródła energii. Najważniejszą wartością przyświecającą N Energii jest wielowymiarowa dbałość: o projekt instalacji, dobór komponentów, jakość montażu oraz wieloletnią relację z klientami. Inwestującym w odnawialne źródła energii, niezależnie czy jest to instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, magazyn energii czy elektromobilność N Energia gwarantuje bezpieczeństwo realizacji.

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą  Social media

  Strefa Partnera

  Kontakt

  Infolinia w godz. 8-16:
  76 777 77 77
  biuro@n-energia.pl

  ul. Św. Maksymiliana Kolbe 3
  59-220 Legnica

  N Energia Sprzedaż Sp. z.o.o. sp.k.
  NIP: 9151813852
  N Energia Sp. z o.o.
  NIP: 7831732063