N Energia podejmuje współpracę z siecią Fines w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

Wydarzenia
Współpraca N Energia z Fines

Legnicka spółka N Energia, ambitnie działająca na ogólnopolskim rynku instalacji fotowoltaicznych, nawiązała partnerstwo z Fines, największą w Polsce siecią agencji kredytowych, liderem w branży pośrednictwa finansowego. Przedmiotem współpracy jest wprowadzenie rozwiązań N Energia do oferty Fines.

Współpraca N Energia z Fines

— Ilość energii wyprodukowanej i wprowadzonej do sieci elektrycznej przez mikroinstalacje wzrosła w ciągu 2020 roku trzykrotnie względem 2019 r.. Wznowienie popularnego programu Mój Prąd i związane z nim prognozy wskazują, że prawdziwy boom na energię odnawialną jest dopiero przed nami — mówi Bartosz Bąbrych, prezes zarządu N Energia.

— Konkurencja na rynku również będzie rosła. Zwyciężą podmioty, które potrafią nawiązywać relacje partnerskie i budować ekosystem wokół odnawialnych źródeł energii korzystając z tego, że fotowoltaiką interesuje się coraz więcej firm z innych branż.

— Od przeszło 16 lat wspieramy klientów z całej Polski w zakresie szeroko rozumianego Consumer Finance. Odwiedzając biura współpracujące z Fines klienci mają okazję porównać, a przede wszystkim dobrać odpowiednią ofertę sfinansowania swoich potrzeb. Fotowoltaika jest rozwiązaniem ściśle związanym z bieżącymi kosztami gospodarstw domowych i firm. Uważamy, że tak jak w przypadku kredytów, tak i w przypadku wyboru fotowoltaiki kluczowe jest indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wybór sprawdzonego wykonawcy, co chcemy zagwarantować w ramach sieci Fines — komentuje Piotr Przedlacki, prezes zarządu Fines S.A.

— N Energia posiada, jedno z najlepszych w kraju, zaplecze techniczne pod kierownictwem znanego naukowca i praktyka w dziedzinie OZE, dra inż. Michała Modzelewskiego. Spółka potrafi więc przekazać partnerom kompletną wiedzę na temat instalacji fotowoltaicznych, uzupełniając ich ekspertyzę w zakresie finansów — dodaje Bartosz Bąbrych.

Udostępnij

Ostatnie artykuły